Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Ödüller

Paylaş

 

 

Altın Karınca Ödülühttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/baskan/Baskan-Hakkinda/Odulleri/Sayfalar/Altın-Karınca-Ödülü.aspxAltın Karınca ÖdülüBüyükçekmece Belediyesi, “Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışmasında” 512 başvurunun yapıldığı 203 proje arasından başarısını tüm Türkiye’ye ispatladı.
12 Yıldız Avrupa Kenti Büyükçekmece Unvanıhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/baskan/Baskan-Hakkinda/Odulleri/Sayfalar/buyukcekmece-farka-kostu.aspx12 Yıldız Avrupa Kenti Büyükçekmece Unvanı12 Yıldız Şehir unvanını belirten sertifikasını, ELDW Politik Koordinatörü Ms. Dubravka Suica’nın elinden aldı.
Büyükçekmece Guinness Rekorlar Kitabı’na Girdihttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/baskan/Baskan-Hakkinda/Odulleri/Sayfalar/Buyukcekmece-Guinness.aspxBüyükçekmece Guinness Rekorlar Kitabı’na GirdiBüyükçekmeceliler, ‘Benim Rengim Büyükçekmece’ projesi kapsamında dünyanın en uzun açık alan resim sergisi ve üç boyutlu gezinti yolu resmi ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
Olumlu Tepkileri En Çok Artan Belediye Başkanı Ödülühttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/baskan/Baskan-Hakkinda/Odulleri/Sayfalar/buyukcekmeceye-iki-odul.aspxOlumlu Tepkileri En Çok Artan Belediye Başkanı Ödülü Sosyal medyada ''Olumlu Tepkileri En Çok Artan Belediye Başkanı'' ödülümüzü aldık.
Dünyanın En İyi Festivali Ödülühttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/baskan/Baskan-Hakkinda/Odulleri/Sayfalar/dunyanin_eniyi_fetivali.aspxDünyanın En İyi Festivali ÖdülüBüyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali CIOFF Tarafından 2011 ve 2012’de ‘Dünyanın En İyi Festivali’ Seçildi

​​​

İlişkili İçerikler