Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Ödüller ve Sertifikalar

Paylaş

 

 

Uluslararası Dans Festivali Federasyonu (FIDAF)http://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/OdullerSertifikalar/Sayfalar/fidaf.aspxUluslararası Dans Festivali Federasyonu (FIDAF)Uluslararası Dans Festivali Federasyonu (FIDAF) Detayı için tıklayınız.
Dünyanın En İyi Festivali Ödülühttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/OdullerSertifikalar/Sayfalar/dunyanineniyifestivaliodulu.aspxDünyanın En İyi Festivali ÖdülüBüyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali CIOFF tarafından 2011 ve 2012’de ‘Düny​anın En İyi Festivali’ Seçildi.
Büyükçekmece Guınness Rekorlar Kitabı’na Girdihttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/OdullerSertifikalar/Sayfalar/Buyukcekmece-Guinness.aspxBüyükçekmece Guınness Rekorlar Kitabı’na GirdiBüyükçekmeceliler, ‘Benim Rengim Büyükçekmece’ projesi kapsamında dünyanın en uzun açık alan resim sergisi ve üç boyutlu gezinti yolu resmi ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
12 Yıldız Avrupa Kenti Büyükçekmece Unvanıhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/OdullerSertifikalar/Sayfalar/12YildizAvrupaKentiBuyukcekmeceunvani.aspx12 Yıldız Avrupa Kenti Büyükçekmece Unvanı​Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Avrupa Konseyi'nin önemli etkinliklerinden 12 yıldız şehir unvanını belirten sertifikasını ELDW'nin politik koordinatörü Ms. Dubravka Suıcanın elinden aldı…

​​
İlişkili İçerikler