Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

 

 

Usta sanatçı Müjdat Gezen ayakta alkışlandıhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/usta-sanatci-mujdat-gezen-ayakta-alkislandi.aspxUsta sanatçı Müjdat Gezen ayakta alkışlandıRıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı, yüzlerce tiyatro oyununun sahne aldığı Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.
Deprem gerçeğini hiç kimse göz ardı edemezhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/deprem-gercegi-goz-ardi-edilemez.aspxDeprem gerçeğini hiç kimse göz ardı edemezBüyükçekmece ilçesinde, depremde yıkılma riski bulunan eski binalar, Büyükçekmece Belediyesi desteği ile yerinde dönüşüm yapılarak yenileniyor.
Yazma özgürlüğü varsa o ülkede demokrasi var demektir!http://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/yazma-ozgurlugu-varsa-o-ulkede-demokrasi-var-demektir.aspxYazma özgürlüğü varsa o ülkede demokrasi var demektir!Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde ulusal ve yerel basın emekçileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Büyükçekmece Belediye Meclisi’nden tarihi kararhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/buyukcekmece-belediye-meclisinden-tarihi-karar.aspxBüyükçekmece Belediye Meclisi’nden tarihi kararOcak ayı ikinci oturumunu gerçekleştiren Büyükçekmece Belediye Meclisi tarihi bir karara imza atarak, hizmet anlamında ilçeye katkı sunanlara “Üstün Hizmet Madalyası” verilmesi kararını oybirliğiyle kabul etti.
Büyükçekmece'de ağaçlandırma çalışmalarına hız verildihttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/buyukcekmecede-agaclandirma-calismalarina-hiz-verildi.aspxBüyükçekmece'de ağaçlandırma çalışmalarına hız verildiİstanbul'un en fazla yeşil alanına sahip ilçelerinden biri olan Büyükçekmece’de ağaçlandırma çalışmaları hızla devam ediyor.