Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

 Öğrencilere Balık Yemenin Faydaları Anlatıldı

Paylaş
Geri Dön
21.4.2017
Büyükçekmece Belediyesi ve Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak ve denizlerin korunmasına yönelik olarak bir etkinlik düzenledi...

Öğrencilere balık y​emenin faydaları anlatıldı

Büyükçekmece Belediyesi ve Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak ve denizlerin korunmasına yönelik olarak bir etkinlik düzenledi.

Büyükçekmece Belediyesi ve Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak ve denizlerin korunmasına yönelik olarak bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte öğrencilere ekmek arası balık dağıtıldı.


"Öğrencilere Balık Projesi"

Büyükçekmece'de "Öğrencilere Balık Projesi" adıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilere kilolarca ekmek arası balık dağıtıldı. Çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak amacıyla düzenlenen etkinliğe çok sayıda öğrencinin yanı sıra Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, Garnizon Komutanı Albay Caner Demirkol, Büyükçekmece Belediyesi Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun, İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Meriç Albay, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü A. Yavuz Karaca, Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Erdoğan Kartal, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları da katıldı.


Öğrenciler bol bol balık yedi

Güzelce Cevdet Zebure Kotan İlköğretim Okulu'nda düzenlenen etkinlikte yapılan konuşmaların ardından öğrenciler folklor gösterisi sundu. Resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Daha sonra çocuklara balık ekmek dağıtıldı. Etkinliğe katılan öğrenciler doyasıya balık
 yedi.

İlişkili İçerikler
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google Paylaş