Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Haberler

Paylaş

 

 

Usta sanatçı Müjdat Gezen ayakta alkışlandıhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/usta-sanatci-mujdat-gezen-ayakta-alkislandi.aspxUsta sanatçı Müjdat Gezen ayakta alkışlandı15.1.2019 09:26:48Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı, yüzlerce tiyatro oyununun sahne aldığı Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.
Deprem gerçeğini hiç kimse göz ardı edemezhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/deprem-gercegi-goz-ardi-edilemez.aspxDeprem gerçeğini hiç kimse göz ardı edemez15.1.2019 09:26:57Büyükçekmece ilçesinde, depremde yıkılma riski bulunan eski binalar, Büyükçekmece Belediyesi desteği ile yerinde dönüşüm yapılarak yenileniyor.
Yazma özgürlüğü varsa o ülkede demokrasi var demektir!http://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/yazma-ozgurlugu-varsa-o-ulkede-demokrasi-var-demektir.aspxYazma özgürlüğü varsa o ülkede demokrasi var demektir!11.1.2019 09:07:35Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde ulusal ve yerel basın emekçileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Büyükçekmece Belediye Meclisi’nden tarihi kararhttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/buyukcekmece-belediye-meclisinden-tarihi-karar.aspxBüyükçekmece Belediye Meclisi’nden tarihi karar11.1.2019 09:07:45Ocak ayı ikinci oturumunu gerçekleştiren Büyükçekmece Belediye Meclisi tarihi bir karara imza atarak, hizmet anlamında ilçeye katkı sunanlara “Üstün Hizmet Madalyası” verilmesi kararını oybirliğiyle kabul etti.
Büyükçekmece'de ağaçlandırma çalışmalarına hız verildihttp://bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/buyukcekmecede-agaclandirma-calismalarina-hiz-verildi.aspxBüyükçekmece'de ağaçlandırma çalışmalarına hız verildi11.1.2019 09:07:57İstanbul'un en fazla yeşil alanına sahip ilçelerinden biri olan Büyükçekmece’de ağaçlandırma çalışmaları hızla devam ediyor.

İlişkili İçerikler