Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

 Büyükçekmece Belediyesi’nden lise tercih danışmanlığı hizmeti

Paylaş
Geri Dön
10.7.2018
Büyükçekmece Belediyesi’nce liseye gidecek öğrencilerin doğru tercih yapabilmeleri için başlatılan “Lise Tercih Danışmanlığı” günleri Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde başladı.

​​

Büyükçekmece Belediyesi'nden lise tercih danışmanlığı hizmeti

Büyükçekmece Belediyesi'nce liseye gidecek öğrencilerin doğru tercih yapabilmeleri için başlatılan "Lise Tercih Danışmanlığı" günleri Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde başladı.

11 Temmuz son gün

Tecrübeli eğitmenlerle birlikte lise tercihlerini yapan Büyükçekmeceli çocuklar, doğru yönlendirilmeyle liseye geçişin ilk adımlarını atıyor. Büyükçekmece Belediyesi'nin Mektebim Okulları işbirliğiyle başlatmış olduğu Lise Tercih Danışmanlığı 9-10-11 Temmuz tarihleri arasında Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde devam edecek.

"Her şey çocuklarımız için"

Eğitime katkıları hız kesmeyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Büyükçekmeceli çocuklarımız için lise tercih danışmanlığı başlattık. Çocuklarımızın hayatlarının bu önemli döneminde yanlış tercihler yapmamaları için uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla danışmanlık hizmeti veriyoruz. Her şey geleceğimizin ışığı siz çocuklarımız için" dedi.

 

İlişkili İçerikler
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google Paylaş